Home Home

O kancelarii

Kancelaria Zimmerman Sierakowski Frosztęga jest pierwszą w Polsce kancelarią w pełni wyspecjalizowaną w zakresie prawa upadłościowego. Specjalizujemy się także w postępowaniach egzekucyjnych oraz prawie gospodarczym i spółek, które to dziedziny są ze sobą silnie powiązane.

Założycielem naszej Kancelarii jest mecenas Piotr Zimmerman, ceniony specjalista z zakresu prawa upadłościowego, czerpiący zarówno z wieloletniej praktyki orzeczniczej w sądach upadłościowych, jak i z doświadczeń pełnomocnika procesowego w tej dziedzinie. W Rankingu Kancelarii Prawniczych Dziennika „Rzeczpospolita” od wielu lat, mecenas Piotr Zimmerman jest indywidualnym liderem w dziedzinie Prawa upadłościowego i naprawczego, a nasza Kancelaria posiada tytuł lidera w tej dziedzinie.W 2016 roku zostaliśmy także wyróżnieni w kategorii „Restructuring & Insolvency” rankingu Legal 500. Mecenas Piotr Zimmerman od kilku lat znajduje się w wąskim gronie prawników rekomendowanych w rankingu WHO IS WHO Legal w dziedzinie Restructuring & Insolvency.

Uczestnikom postępowań upadłościowych i egzekucyjnych proponujemy pomoc prawną na wszystkich etapach procedury. Reprezentujemy interesy dłużników i wierzycieli, jak również doradzamy syndykom w skomplikowanych procesach dotyczących masy upadłości.

Posiadamy także bogate doświadczenie w dziedzinie zawierania układów w postępowaniach dotyczących niewypłacalnych dłużników (obecnie: Prawo restrukturyzacyjne). Doradztwo restrukturyzacyjne to nie tylko pomoc prawna, ale przede wszystkim wsparcie ekonomiczne, które zapewniamy naszym Klientom w ramach wyspecjalizowanego podmiotu Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A. http://zimmermanfilipiak.pl/

Podmiotom gospodarczym oferujemy pełen zakres obsługi prawnej, począwszy od założenia i rejestracji Spółki poprzez wszystkie sprawy związane z jej bieżącym funkcjonowaniem, także w ramach rozbudowanych struktur kapitałowych, aż po likwidację. Menadżerom i kadrze zarządzającej zapewniamy wsparcie prawne w zakresie minimalizacji ryzyka na wypadek odpowiedzialności za zobowiązania reprezentowanego podmiotu.

Specjalizujemy się w prawie upadłościowym, postępowaniu egzekucyjnym i prawie restrukturyzacyjnym.

Prawnicy Kancelarii Zimmerman Sierakowski Frosztęga to szybka i skuteczna pomoc prawna na najwyższym poziomie, lojalność wobec Klienta i kompleksowe podejście do powierzanych nam spraw. Jesteśmy ciągle rozwijającym się zespołem osób zaangażowanych w swoją pracę, dostosowujących usługi do indywidualnych celów i potrzeb Klientów, co gwarantuje doradztwo prawne na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

Zimmerman Sierakowski Frosztęga

rekomendowani w rankingach

Chambers And Partners
WWL
Legal 500
Rzeczypospolita