Aktualności

Home Home

Finansowanie przedsiębiorstw w restrukturyzacji

19 - 11 - 2021
Ewa Gajewska
PR Manager


Kategorie:

Wydarzenia

Zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji Naukowej - Kongresie Restrukturyzacyjnym „Finansowanie przedsiębiorstw w restrukturyzacji”, która odbędzie się już 9 grudnia 2021 roku. Wydarzenie organizuje Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w ramach obchodów 30-lecia istnienia.

Podczas konferencji zaproszeni eksperci będą dyskutować na temat restrukturyzacji firm w kryzysie, podsumują półtora roku funkcjonowania uproszczonego postępowania restrukturyzacyjnego, a także skupią się na finansowaniu przedsiębiorstw w restrukturyzacji sądowej.

Wśród prelegentów znalazł się mec. Bartosz Sierakowski, który wygłosi wspólny referat z dr hab. Anną Hrycaj (Prof. UŁa), w którym przedstawione zostaną wyniki badań aktowych na temat prywatnego wierzyciela i prywatnego inwestora w planie restrukturyzacyjnym. Radca prawny naszej Kancelarii weźmie także udział w panelu dyskusyjnym „Pomoc publiczna w restrukturyzacji”.

Konferencja została objęta Patronatem min. Krajowej Izby Radców Prawnych, Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych, Instytut Allerhandra, INSO Sekcja prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz Uczelni Łazarskiego.

Z pełnym programem wydarzenia mogą się Państwo zapoznać TUTAJ.