Aktualności

Home Home

Norbert Frosztęga nowym wspólnikiem w kancelarii Zimmerman i Wspólnicy

01 - 01 - 2020
Ewa Gajewska
PR Manager


Kategorie:

Sukcesy kancelarii

1 stycznia  2020 r. do grona wspólników kancelarii Zimmerman i Wspólnicy sp. k. dołączył Norbert Frosztęga. Norbert Frosztęga jest adwokatem oraz doradcą restrukturyzacyjnym. Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców w obszarach związanych z prawem upadłościowym, restrukturyzacyjnym oraz gospodarczym. 

Z kancelarią Zimmerman i Wspólnicy związany jest od 2015 r.

Świadczy usługi prawne na rzecz wszystkich uczestników procesów insolwencyjnych (w tym: dłużników, wierzycieli, syndyków, nadzorców sądowych oraz zarządców). Bierze udział w wielu postępowaniach związanych z odpowiedzialnością kadry menadżerskiej za długi zarządzanych podmiotów. Jednak przedmiotem szczególnego zainteresowania nowego wspólnika kancelarii  jest  instytucja przygotowanej likwidacji (tzw. pre-pack), gdzie może pochwalić się m.in. skutecznym przeprowadzeniem największego pre-packu w historii tej instytucji w Polsce, jeśli chodzi o cenę sprzedaży.

Norbert Frosztęga współpracuje również ze spółką Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A, w której pełni funkcję przewodniczącego rady nadzorczej. Jest autorem i współautorem licznych publikacji z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.