Aktualności

Home Home

Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja SA - nowa siła na rynku usług restrukturyzacyjnych

02 - 11 - 2015
Piotr Zimmerman
Starszy partner,
radca prawny,
doradca restrukturyzacyjny


piotr.zimmerman@zimmerman.com.pl

Kategorie:

Sukcesy kancelarii

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w odpowiedzi na zmiany na rynku usług restrukturyzacyjnych i upadłościowych, które nastąpią po 1 stycznia 2016, Kancelarie Zimmerman i Wspólnicy Sp.k.  oraz FilipiakBabicz łączą swoje siły i tworzą nowy podmiot na rynku - Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja SA.

Nowa firma będzie świadczyć usługi doradztwa restrukturyzacyjnego zarówno dla przedsiębiorców w kryzysie, jak i wierzycieli. Największą wartością dla Klientów będzie unikalny zespół doświadczonych ekspertów na czele z Piotrem Zimmermanem oraz Patrykiem Filipiakiem, współtwórcami nowego Prawa restrukturyzacyjnego. Gwarantujemy unikalne połączenie olbrzymiej wiedzy i doświadczenia prawniczego z kompetencjami finansowymi oraz kapitałowymi. Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja SA ma obecnie dwa biura – w Warszawie i Poznaniu.

Jednocześnie informujemy, że obydwie kancelarie pozostają na rynku świadcząc dotychczasowe usługi doradztwa prawnego w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Więcej informacji na: www.zimmermanfilipiak.pl.