Aktualności

Home Home

Konferencja: Grupy Kapitałowe 2020

17 - 07 - 2020
Ewa Gajewska
PR Manager


Kategorie:

Wydarzenia

Wraz z Pulsem Biznesu zapraszamy Państwa na konferencję „Grupy Kapitałowe 2020”, która odbędzie się pod hasłem zmian prawnych i nowej rzeczywistości biznesowej, w której muszą odnaleźć się przedsiębiorcy. Jednym z ekspertów wydarzenia jest radca prawny Piotr Zimmerman, który podejmie temat restrukturyzacji.

Ekspert naszej kancelarii omówi główne zasady doboru najbardziej efektywnych narzędzi restrukturyzacji, przekaże wiele praktycznych wskazówek dotyczących zarządzania firmą w kryzysie, a także opowie o restrukturyzacji z punktu widzenia wierzycieli i kontrahentów oraz pracowników. W swoim wystąpieniu mec. Zimmerman omówi również sanację spółek holdingowych.

Podczas konferencji pojawią się również zagadnienia związane z wrogimi przejęciami, efektywnym działaniem rady nadzorczej, zarządzaniem grupą kapitałową w sytuacji kryzysowej, a także planowymi zmianami przepisów, które wpłyną na działalność i zarządzanie grupami kapitałowymi.

Konferencja odbędzie się 27 października w Warszawie, a transmisja będzie dostępna online. Ze szczegółami dotyczącymi harmonogramu wydarzenia oraz formularzem zapisu mogą się Państwo zapoznać TUTAJ.